NIERUCHOMOŚCI
Dom
0% PROWIZJI
Pszów
Luksusowa rezydencja na dużej działce
Liczba pokoi 8
Powierzchnia 345 m2
Powierzchnia działki 4 630 m2
2 300 000 PLN
6 666,67 PLN/m2
Dom
REZERWACJA
Ruda Kozielska
Klimatyczny Dom przy lesie
Liczba pokoi 5
Powierzchnia działki 2 126 m2
720 000 PLN
Dom
REZERWACJA
Rybnik - Niedobczyce
Wrzosowa
Dom Jedno lub Dwurodzinny
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 120 m2
Powierzchnia działki 1 193 m2
520 000 PLN
4 333,33 PLN/m2
Dom
Rybnik - Ochojec
Dom narożny z ogrodem i garażem
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 116 m2
Powierzchnia działki 409 m2
889 000 PLN
7 663,79 PLN/m2
Dom
Jejkowice
Bliźniak w stanie deweloperskim
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 106 m2
Powierzchnia działki 380 m2
573 000 PLN
5 405,66 PLN/m2
Dom
Jejkowice
Bliźniak wykończony „pod klucz” z garażem
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 106 m2
Powierzchnia działki 380 m2
720 000 PLN
6 792,45 PLN/m2
Dom
Jejkowice
Nowoczesny Bliźniak z garażem
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 118 m2
Powierzchnia działki 350 m2
622 000 PLN
5 271,19 PLN/m2
Dom
Rybnik - Ligota
Żeromskiego
Funkcjonalny dom dla rodziny
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 132 m2
Powierzchnia działki 548 m2
430 000 PLN
3 257,58 PLN/m2
Dom
Rybnik - Zebrzydowice
ul. Przedmieście
Idealny bliźniak 85 m2 - dla rodziny
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 85 m2
Powierzchnia działki 391 m2
597 000 PLN
7 023,53 PLN/m2