NIERUCHOMOŚCI
Dom
0% PROWIZJI
Pszów
Luksusowa rezydencja na dużej działce
Liczba pokoi 8
Powierzchnia 345 m2
Powierzchnia działki 4 630 m2
2 300 000 PLN
6 666,67 PLN/m2
Lokal użytkowy
Rybnik - Śródmieście
Łony 12
Lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Rybnika
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 66,3 m2
PiętroParter
4 000 PLN
Kaucja 4 000 zł
Działka
Godów
1 Maja
Działka budowlana
Powierzchnia 3 058 m2
Rodzaj działki Budowlana
129 000 PLN
42,18 PLN/m2
Mieszkanie
Rybnik - Maroko/ Nowiny
H. Jośki
Mieszkanie w centrum - kompleksowo urządzone
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 49 m2
Piętro2
1 400 PLN
Kaucja 2 000 zł
Mieszkanie
Rybnik - Chwałowice
Górnicza
Jasne mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń – zamieszkaj wygodnie!
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 46,9 m2
Piętro4
210 000 PLN
4 477,61 PLN/m2
Dom
REZERWACJA
Ruda Kozielska
Klimatyczny Dom przy lesie
Liczba pokoi 5
Powierzchnia działki 2 126 m2
720 000 PLN
Działka
Wodzisław Śląski - Kokoszyce
Rozwojowa
Działka mieszkaniowo - usługowa
Powierzchnia 12 129 m2
Rodzaj działki Budowlana, Usługowa
788 000 PLN
64,97 PLN/m2
Dom
REZERWACJA
Rybnik - Niedobczyce
Wrzosowa
Dom Jedno lub Dwurodzinny
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 120 m2
Powierzchnia działki 1 193 m2
520 000 PLN
4 333,33 PLN/m2
Mieszkanie
Rybnik - Nowiny
Chabrowa
Komfortowe i wyposażone mieszkanie
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 67,73 m2
Piętro8
459 000 PLN
6 776,91 PLN/m2
Dom
Rybnik - Ochojec
Dom narożny z ogrodem i garażem
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 116 m2
Powierzchnia działki 409 m2
889 000 PLN
7 663,79 PLN/m2
Mieszkanie
Rybnik - Ligota
Apartament 73 m² z dużym balkonem
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 90,14 m2
Piętro1
495 000 PLN
5 491,46 PLN/m2
Mieszkanie
Rybnik - Ligota
Apartament 73 m² z garażem i ogródkiem
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 102,55 m2
PiętroParter
630 000 PLN
6 143,34 PLN/m2